• BFI Global

“BFI fosters an unbiased, science-based and strong team-oriented culture”

Team

BFI is a highly experienced team. Our culture is underpinned by dedication, the four-eyes principle and by disciplined risk awareness. Our work ethic is a reflection of the things we believe in.

Our people

Dr. Marc Broekema MBV RV

T: (+31) 020 79 20 008
E: marc.broekema@bfiglobal.com

BFI Global

Prof. dr. Jan Adriaanse

T: (+31) 020 79 20 008
E: jan.adriaanse@bfiglobal.com

Drs. Alexander Bregonje CFA

T: (+31) 020 79 20 008
E: alexander.bregonje@bfiglobal.com

BFI Global

Drs. Jan Jaap Snel RA

T: (+31) 020 79 20 008
E: jan.jaap.snel@bfiglobal.com

BFI Global

mr. drs. Marieke Franken

T: (+31) 020 79 20 008
E: marieke.franken@bfiglobal.com

Nathan Janssen MSc

T: (+31) 020 79 20 008
E: nathan.janssen@bfiglobal.com

BFI Global

Dr. Niek Strohmaier

T: (+31) 020 79 20 008
E: niek.strohmaier@bfiglobal.com

Drs. Daniël Peters MiF MBV RV

T: (+31) 020 79 20 008
E: daniel.peters@bfiglobal.com

vacature

Associate Valuation Advisory Services
BFI – Amsterdam

Vanwege groei van onze valuation advisory praktijk zijn wij op zoek naar ervaren Associates die ons team komen versterken. Wij verwelkomen graag Associates met twee tot zes jaar relevante werkervaring in corporate finance. Als lid van ons team ben je op zelfstandige wijze betrokken bij complexe en vertrouwelijke waarderings- en schadevraagstukken die zich veelal afspelen in een juridische context (disputen). Hierbij werk je vanuit jouw expertise samen met advocaten en cliënten. Ook zal jouw expertise worden ingezet bij opdrachten die een financiële rapportage, fiscale, strategische of compliance basis kennen.